Złożyliśmy ważne pismo u prezydenta, zapraszamy na konferencję

W dniu dzisiejszym złożyliśmy w ratuszu w imieniu mieszkańców osiedli 1000-lecia i Króla Augusta ważny dokument:„Wniosek o cofnięcie pozwolenia zintegrowanego dla firmy Res Drob”. Czas najwyższy na taki krok, gdyż problem pozostaje nierozwiązany od 15 lat. Pismo jest bardzo obszerne liczy 18 stron. Jest efektem trwającej półtorej miesiąca pracy zespołu osób, który przeanalizował masę dokumentów związanych z działalnością firmy. Zebraliśmy w nim i opisaliśmy wszystkie znane nam problemy związane z funkcjonowaniem zakładu Res Drob w tym także naruszenia prawa i liczne naruszenia pozwolenia zintegrowanego. Do pisma dołączyliśmy ponad sto materiałów fotograficznych i filmowych dokumentujących niezgodną z prawem działalność mieszczącej się w centrum naszego miasta ubojni. Dokument złożyliśmy również w celach informacyjnych do Wicewojewody Podkarpackiego, WIOŚ, Delegatury NIK i Samorządowej Komisji Odwoławczej.

Zapraszamy na konferencję prasową we wtorek 18 września o godzinie 11:00 na rzeszowskim rynku, podczas której przybliżymy mediom główne treści tego dokumentu jak również udostępnimy go razem z materiałami multimedialnymi.

Za jakiś czas plik zostanie też opublikowany na naszej stronie by każdy użytkownik internetu mógł się z nim zapoznać.

Dzieląc się tą infomacją pomagasz nam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja czystyizrowy.rzeszow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Dodając komentarz akceptujesz regulamin umieszczania komentarzy.